wtorek, 9 grudnia 2014

Najbardziej nie lubię...- Najbardziej boję się...

Witam was kochani. 
Długo myślałam nad dzisiejszą notką i dopiero przy odkurzaniu, postanowiłam napisać notkę pod tytułem ,, Czego najbardziej nie lubię, a czego się boję.?", no więc nie przedłużając zaczynamy.

Najbardziej nie lubię.:
~~ gdy ktoś bawi się moimi włosami
~~ gdy ktoś robi mi zdjęcie
~~ gdy nie mogę obejrzeć moich ulubionych seriali 
~~ gdy mam na coś ochotę, ale nie wiem na co 
~~ gdy coś nie idzie po mojej myśli 
~~ gdy coś mi się nie udaje 

Najbardziej boję się.:
~~ śmierci 
~~ mysz 
~~ dużych pająków 
~~ robaków 
~~ pszczół (jestem na nie uczulona)
~~ zastrzyków
~~ burzy 
~~ myśli o samotności 
~~ smutku 

No i to tyle z tego czego się boję, czy czego nie lubię. 
Następna notka, już we wtorek. 


A wy czego najbardziej się boicie.?? 

sobota, 6 grudnia 2014

Początek

Hej :)
Oto pierwszy post na tym blogu, no to może opowiem coś o sobie?
Mam na imię Asia. Chodzę do 1 klasy gimnazjum. Mam 3 wielkie pasje:
* blogowanie
* czytanie książek 
* grafika komputerowa 


Na moje szczęście, a czasem nieszczęście mam rodzeństwo, starsze, które się już wyprowadziło. Mam różne poglądy na różne tematy i własnie chciałam się z wami tym podzielić. Mój ulubiony serial to " Barwy Szczęścia". Uwielbiam jeść ciastka. Jestem Selenators, Lovatics i V- Lovers. Nie jestem jakaś wielce bogata, nie mam pięknego domu, ale mam coś o wiele cenniejszego zdrową rodzinę, przyjaciół. To w życiu jest najważniejsze. 
Czytając mojego bloga dowiecie się jak wygląda moje życie, o czym myślę i jak ja spostrzegam świat. 

Dzisiaj mamy Mikołajki. Pamiętajcie o oglądaniu Mikołajkowego Bloku Reklamowego o godzinie 18:45 w Polsacie.