Hej :)
Oto pierwszy post na tym blogu, no to może opowiem coś o sobie?
Mam na imię Asia. Chodzę do 1 klasy gimnazjum. Mam 3 wielkie pasje:
* blogowanie
* czytanie książek
* grafika komputerowa
Na moje szczęście, a czasem nieszczęście mam rodzeństwo, starsze, które się już wyprowadziło. Mam różne poglądy na różne tematy i własnie chciałam się z wami tym podzielić. Mój ulubiony serial to " Barwy Szczęścia". Uwielbiam jeść ciastka. Jestem Selenators, Lovatics i V- Lovers. Nie jestem jakaś wielce bogata, nie mam pięknego domu, ale mam coś o wiele cenniejszego zdrową rodzinę, przyjaciół. To w życiu jest najważniejsze.
Czytając mojego bloga dowiecie się jak wygląda moje życie, o czym myślę i jak ja spostrzegam świat.
Dzisiaj mamy Mikołajki. Pamiętajcie o oglądaniu Mikołajkowego Bloku Reklamowego o godzinie 18:45 w Polsacie.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz